paylaş

cihangir laboratuvar

  »  BİLGİ SAYFALARI


BİLGİ SAYFALARI


coronovirus-76438

Coronavirüs Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Coronovirüsle ilgili sorularınıza cevaplar: "Coronavirüs nedir? Coronavirüsü nasıl yayılır? Coronavirüs risk grubu nedir? Coronavirüsünün semptomları nelerdir? Coronavirüsü nasıl teşhis edilir? Coronavirüsünden korunmak için nasıl önlemler alınabilir?"

momguard-436

MomGuard

MomGuard testi, gebeliğin erken döneminde yüksek güvenirlikte sonuç veren, bebekte kromozom anomalisi olup olmadığı tanısı koyan bir testtir. Hem bebek hemde anne için bir risk oluşturmaz. Anneden alınan kan ile çalışılır. Erken tanı imkanı sağlar 

hpv-virusu-419

HPV Kolay Bulaşır!

HPV sizede kolaylıkla bulaşabilir. Tanı ve tedaviden korkmayın. 
Human Papillomavirüs (HPV), yani insan siğil virüsü oldukça bulaşıcı, yaygın ve belirti göstermeyen bir virüstür. HPV'nin belirli tipleri özellikle çok tehlikelidir ve genital bölgelerde siğiller ile çeşitli kanserlere neden olabilir.

spermiyogram-433

Spermiogram Testi

Sperm testi, erkeklerin üreme potansiyelini incelemek amacıyla yapılan mikroskobik bir incelemedir. Test sırasında spermler özel bir boya ile boyanır ve morfolojik olarak (baş ve kuyruk yapısı), harektlilik, yoğunluk gibi krıterler çerçevesinde incelenir.

Erkek kısırlığının tedavisinde izlenecek yolu göstermesi açısından önemli bir testtir.

evlilik-testleri-435

Evlilik Tahlilleri

Türk medeni kanunda zorunlu hale gelen evlilik için sağlık raporunda hangi testlerin olduğu, sağlık raporunu hazırlama prosedürü hakkında merak ettiğiniz herşey yazımızdadır.

amh-testi-431

Anti-Müllerian Hormonu (AMH)

AMH hormonu folikür rezervi hakkında bize bilgi veren güvenirliği oldukça yüksek olan bir hormondur. Klinikte; menopoz, kısırlık, tüp bebek tedavisi, gibi bir çok uygulama alanı mevcuttur.

2020. Copyright © Cihangir Laboratuvar. Tüm hakları saklıdır.

Avinga | XML